Me këto kombinime të përditshme, dukje afariste dhe veshje mbrëmjesh, nuk do të gaboni

Si ta transformojmë gardërobën dimërore dhe atë pranverore? Koleksioni më i ri Mango sjell të gjitha modelet kryesore Ditët gjithnjë e më të ngrohta dhe me diell kanë lajmëruar ardhjen e sezonit të ri për shkak të të cilit tani është koha ideale që në dollap të shtojnë novitetet e para pranverore. Meqenëse do ta […]

Lexo më shumë

Çantat më të mira për blerje që janë të riciklushme dhe do ju ndihmojnë shumë

Ne po qëndrojmë brenda tani më shumë se kurrë për të mbajtur veten dhe të gjithë të sigurt gjatë pandemisë COVID-19, por nëse keni nevojë të dilni dhe të merrni sende ushqimore, merrni parasysh një qese blerjeje të ripërdorshme. Dita e Tokës është 22 Prill, ndërsa shumë shtete po vonojnë zbatimin e ndalimeve të qeseve […]

Lexo më shumë

Nëntë mënyra të shkëlqyeshme të vishni fustan të shkurtër ngjyrë të zezë

Vajzat që kanë stil dinë që fustani i shkurtër ngjyrë të zezë meriton vendin special në çdo gardërobë. Me disa truke të modës, “bukuria e tij” mund të përshtatet pothuajse për çdo rast, transmeton Telegrafi. Pa marrë parasysh a planifikoni të dilni në shëtitje apo të shkoni në ndonjë ekspozitë, këto këshilla do të bëjnë […]

Lexo më shumë