Hedhi një sy, ETC Gostivar prezanton oferta dhe zbritje senzicionale

🥇 LIDER I ÇMIMEVE TË LIRA #1
ETC Gostivar prezanton Oferta dhe Zbritje ✔️
Nga data 30 qershor deri me 5 korrik
Ju mund të bëni blerjet me Kartelat Pagesore “Blej t’vendit” me çmimet më të mira, sipas udhëzimeve të Qeverisë.
Blej t’vendit…🇲🇰
Kurse duke blerë më lirë 🛒
#ETCGostivar #BestOffers #Topprices

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *