. Pamje që nuk duhen humbur, Georgina bëhet berberi i munguar i Ronaldos… – Flaka Plus

Pamje që nuk duhen humbur, Georgina bëhet berberi i munguar i Ronaldos…

Një tjetër problem në karantinë është edhe pamja e jashtme.

Si femrat, ashtu dhe meshkujt janë ‘përballur’ me rritjen e flokëve.

Sigurisht duket diçka për të qeshur, por me sa duket futbollisti i njohur, Cristiano Ronaldo, nuk ka duruar dot më dhe ka ‘detyruar’ partneren e tij ta qethë.

Të dy shfaqen në video duke qeshur, teksa Georgina i pret flokët Cristianos.

Futbollisti e ka publikuar videon pa komplekse.

“Rri në shtëpi dhe qëndro stil”, shkruan ai në videon, që ka marrë mijëra komente.